وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری

همراه و همیار شما برای اعاده حق و حقوق شما

کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره

اگر سوال یا مشکلی در خصوص خدمات مورد ارائه دارید با من در تماس باشید.

چرا به وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری نیاز داریم؟

با توجه به مستندات موجود در قانون شهرداری که مربوط به ساخت و ساز در حریم شهری است ماده ای به نام ماده 100 وجود دارد که بر طبق آن “مالکین املاک واقع در محدوده خدماتی باید قبل از ساخت و ساز از شهرداری ها پروانه ساخت دریافت نمایند ” بر طبق همین قانون شهرداری ها موظف شده اند عملیات ساخت و ساز بنایی را که بدون پروانه ساخت و یا نحوه ساختی که خلاف مفاد درج شده در پروانه را نشان دهد توقیف نماید. کسانی را که خلاف این قانون عمل می کنند به کمیسیون ماده صد ارجاع داده می شوند .
وکیل کمیسیون شهرداری با زمینه های تخصصی املاک با داشتن تجربه در این زمینه می تواند مشاور خوبی برای شما باشد . وکیل پایه یک دادگستری می تواند به جای اشخاص در پرونده های وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری شرکت کند .

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری

وکیل کمیسیون ماده 100 شهرداری به چه منظور استخدام می شود؟

کمیسیون ماده 100 از جمله کمیسیون هایی است که در خصوص ماده صد قانون شهرداری تشکیل شده است که به تنهایی و مستقل از از شهرداری می باشد و در آن به بررسی پرونده های حقوقی و شکایات مربوط به ماده 100 پرداخته می شود. طبق همین قانون شهرداری می تواند از عملیات ساختمانی بدون مجوز جلوگیری نماید . وکیل پایه یک آشنا به مقررات ماده 100 میتواند مشاورحقوقی مناسبی برای انجام و پیگیری امور این موضوع باشد .

خدمات حقوقی قابل ارائه

برای دسترسی به خدمات حقوقی دیگر بر روی گزینه های مقابل کلیک کنید.